پنجشنبه 16 مهر 1394
آخرین خبرها

 • 350x230

  داوطلبان حائزین شرایط استفاده از سهمیه ایثارگری و بسیج، نگران اعمال سهمیه در پذیرش دانشگاه نباشند

  1394-7-15 |

  دکترعلوی فاضل گفت: دانشگاه آزاد اسلامی همواره برای کلیه متقاضیان استفاده از سهمیه اعم از رزمندگان، ایثارگران، بسیجیان فعال که جزء داوطلبان شرکت کننده در آزمون های دانشگاه آزاد اسلامی در مقاطع مختلف می باشند، سهمیه لازم را در نظر گرفته است.

 • 350x230

  حضور دکتر میرزاده در مراسم ترحیم جانباختگان حادثه منا در شهر همدان

  1394-7-13 |

  دکتر میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و هیأت همراه عصر روز گذشته با حضور در مسجد جامع همدان، در مراسم سوگواری جانباختگان حادثه منا شرکت کردند.

 • 350x230

  پیام تسلیت دکتر میرزاده در پی درگذشت دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی در فاجعه منا

  1394-7-13 |

  دکتر میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور پیامی، درگذشت چندتن از اساتید, دانشجویان و فارغ التحصیلان واحدهای این دانشگاه در فاجعه منا را تسلیت گفت.

 • 350x230

  حضور پررنگ دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی در مراسم تشییع پیکر جان‌باختگان فاجعه منا

  1394-7-12 |

  جمعی از مدیران، معاونان و کارکنان سازمان مرکزی و واحدهای دانشگاهی تهران مرکزی، تهران شمال، علوم و تحقیقات و تهران جنوب صبح امروز در مراسم تشییع پیکر جان‌باختگان فاجعه منا حضور یافتند.

اطلاعیه اعلام نتایج نقل و انتقالات پذیرفته شدگان جدیدالورود شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد اسلامی
به اطلاع می رساند، متقاضیان نقل و انتقال (مشمولان ماده 62 قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران) می توانند با مراجعه به سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی به آدرس www.azmoon.net   و وارد نمود مشخصات فردی و داوطلبی خود ( دقیقاً بر اساس اطلاعات کارنامه قبولی دانشگاه آزاد اسلامی ) بر روی لینک دریافت شماره دانشجویی ورودی های سال 1394 نسبت به مشاهده تغییر سند پذیرش اقدام و پس از  دریافت پرینت برای ثبت نام به واحد دانشگاهی مقصد مراجعه نمایند .
شایان یادآوری است پاسخ متقاضیان انتقال توام با تغییر رشته و یا گرایش متعاقبلا اعلام خواهد شد ... 

پاسخ کلیه درخواست ها تا 15 مهر ماه بر روی سایت اعلام خواهد شد

   
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
قابل توجه پذیرفته شدگان شاهد و ایثارگر جدیدالورود 94متقاضی نقل و انتقال
زمان ارسال مدارک جهت نقل انتقال به پایان رسیده است